Intensywna regeneracja włosów

Włosy aktywnie żyjącej kobiety muszą sprostać wielu wyzwaniom. Częste zmiany fryzury, koloryzacje czy nawet niekorzystne warunki pogodowe - wszystko to sprawia, że kondycja włosów może być mocno nadwyrężona. Zniszczonym włosom z pomocą przyjść mogą aktywne składniki maski rewitalizujacej naprawczej firmy Biokap. Oparta o oryginalną recepturę maska znacząco wpływa na poprawę kondycji włosów, czerpiąc tylko z naturalnych składników.

Regenerująco-naprawcza maska Biokap Bellezza została stworzona z myślą o włosach bardzo zniszczonych, wymagających natychmiastowej i silnej pielęgnacji. Innowacyjna formuła, opata na naturalnych składnikach sprawia, że włosy już po krótkiej kuracji stają się mocniejsze i zdrowsze. Poprawia się także ich wygląd. Znacznie łatwiejsze staje się także ich codzienne rozczesywanie i układanie.

Głównym składnikiem maski rewitalizująco-naprawczej Biokap jest hydrolizowana fitokreatyna z ryżu. Jej działanie jest praktycznie identyczne jak wpływ naturalnej kreatyny. Fitokreatyna wnika we włókna włosowe, wypełniając powstałe w nich ubytki, a także wzmacniając trzon włosa. Zapobiega ona także rozdwajaniu się końcówek i znacznie zmniejsza łamliwość włosów. Można powiedzieć, że fitokreatyna, uzyskana z ryżu odbudowuje włosy od środka, dając im drugie życie. Jej działanie jest wspomagane przez ceramidy roślinne z oliwy z oliwek  i olejek ze słodkich migdałów. Substancje te działają silnie odżywczo, co sprawia, że włosy na całej długości stają się mocniejsze i bardziej lśniące.

Dla uzyskania lepszych i szybszych efektów warto zastosować podwójną kurację rewitalizująco-naprawczą, złożoną z szamponu i maski Biokap. Są to kosmetyki skuteczne i przeznaczone do stosowania dla każdego. Eliminując ze składu liczne substancje chemiczne, firma Biokap znacząco podniosła bezpieczeństwo stosowania swoich produktów. Udało się przy tym zachować przyjemną konsystencję, zachwycający zapach i pełną skuteczność maski regenerująco-naprawczej

 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz

Imię i nazwiskoE-mailTreść


Dane kontaktowe