O Nas

Jesteśmy czołowym dystrybutorem naturalnych i bezpiecznych kosmetyków do włosów. Zajmujemy się nie tylko oferowaniem najwyższej jakości kosmetyków, ale przede wszystkim informowaniem i motywowaniem kobiet do korzystania z  najlepszych i najzdrowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetyki.

Jesteśmy grupą osób z pasją, której zależy przede wszystkim na tym, by proponować naszym Klientom najlepsze, najzdrowsze kosmetyki tak aby czuły się piękne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jaki sposób poprawa kondycji włosów może wpłynąć na nastrój i poczucie pewności siebie każdej z nas. Dlatego też jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie nasze produkty mogą uszczęśliwiać kobiety i zmieniać ich sposób postrzegania siebie.

Jesteśmy dumni, że to właśnie my oferujemy w pełni naturalne szampony, odżywki i maski, które potrafią zregenerować nawet bardzo przesuszone i zniszczone włosy. Nasze produkty nie zawierają szkodliwych substancji takich jak parabeny, SSL, SLS itp.

Jesteśmy dumni, że produkty BIOKAP tworzone są dla wyjątkowych kobiet. Ze względu na to jak cenimy naszych Klientów, szczególnie dbamy o jakość świadczonych usług, kontakt z Klientem i podejście naszych pracowników. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości!

Naszą firmę wyróżniają również wykwalifikowani pracownicy, którzy cały czas dbają o to byśmy mogli oferować Państwu tylko najlepsze produkty. Kosmetyki pochodzą z Włoch, dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. Staramy się cały czas wzbogacać zarówno liczbę produktów, jak i ich zróżnicowanie, dzięki czemu każda z Pań może znaleźć wśród naszych produktów kosmetyki odpowiadające jej szczególnym potrzebom.

Wszystkie Panie zachęcamy do zakupów, a w przypadku pytań, do kontaktu z nami. Doradzimy, pomożemy i zaoferujemy kontakt ze specjalistami. Oferujemy nie tylko produkty, ale również naszą wiedzę i doświadczenie. 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz

Imię i nazwiskoE-mailTreść


Dane kontaktowe