Pytania

Czy BIOKAP pokryje moje siwe włosy?

Tak, farby zostały stworzone do pokrywania siwych włosów.

Czy BIOKAP gwarantuje trwały i intensywny kolor?

Tak, BIOKAP gwarantuje intensywny kolor. Czas utrzymywania się koloru na włosach nie odbiega od tego, który zapewniają producenci farb oferowanych w sklepach albo w salonach fryzjerskich. Czas ten uzależniony jest od indywidualnych właściwości.

Czy różni się seria Zielona od serii Pomarańczowej?

Seria Delicato przeznaczona jest dla osób szczególnie wrażliwych. Farby nie zawierają parafenylenodiaminy (powszechnego barwnika, który trudno zastąpić) oraz charakteryzują się inną kombinacją barwników. W związku z tym kolory z dwóch serii mogą się różnić. Ponadto trwałość farb z serii Pomarańczowej jest nieco dłuższa.

Gdzie mogę kupić farby BIOKAP?

Farby można kupić w jednej spośród kilkuset aptek, których adresy podane są w osobnej zakładce.

Dlaczego właśnie BIOKAP?

Farby BIOKAP, to nie tylko paleta kilkudziesięciu kolorów, ale przede wszystkim ochrona, pielęgnacja, odżywienie i bezpieczeństwo stosowania dla osób wrażliwych. Farby składają się w 90% z produktów naturalnych, dzięki czemu są bezpieczniejsze i łatwiejsze w stosowaniu. Poza tym farba BIOKAP jako jedyna na rynku posiada rekomendację Krajowego Konsultanta ds. Dermatologii.

Mam farbowane włosy, czy mogę użyć farb BIOKAP?

Oczywiście, pod warunkiem, że nie były farbowane henną.

W jaki sposób mogę dobrać idealny odcień?

Na naszej stronie internetowej znajduje się profesjonalna aplikacja umożliwiająca dobór odcieni do aktualnego koloru włosów. Zawsze też można udać się do specjalisty, który dobierze idealny odcień.

Czy aplikacja farby jest trudna?

Nie, aplikacja farby jest bardzo prosta, również na naszej stornie prezentujemy 10-punktową instrukcję jak należy ją nakładać.

Czy można farbować włosy w ciąży?

Farbowanie włosów nie jest wskazane dla kobiet ciąży i młodych mam. Nie z naszymi produktami. Kosmetyki z serii BIOKAP Nutricolor Delicato idealnie sprawdzają się w sytuacjach podwyższonego ryzyka. 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz

Imię i nazwiskoE-mailTreść


Dane kontaktowe