Pielęgnacja przetłuszczających się włosów

Skore do przetłuszczania się włosy są bardzo poważnym problemem. Codziennie trzeba zmagać się ze skutkami nadmiernej produkcji serum skórnego. Włosy przetłuszczające się są trudne do ułożenia i utrzymania w dobrej kondycji. Z tego powodu wymagają szczególnej pielęgnacji. Szampon dla włosów przetłuszczających się firmy Biokap pomoże pozbyć się tej uciążliwej dolegliwości.

Szampon zawiera jodłę pospolitą i cysteinę, które regulują wytwarzanie łoju skórnego. Dzięki temu problem jest zwalczany u podstaw. W składzie szamponu znajdują się także specjalnie skomponowane kwasy owocowe, które oczyszczają i złuszczają skórę głowy. Dzięki tym właściwościom możliwa jest szybka i pełna regeneracja skóry. Wyciągi z porostu islandzkiego, rozmarynu, łopianu mają delikatne właściwości myjące, a mięta i olejki eteryczne z rozmarynu i drzewa herbacianego dają wrażenie odświeżenia i ożywienia. Tak dobrane składniki sprawiają, że szampon przeciw przetłuszczaniu się włosów Biokap odznacza się wysoką skutecznością nawet przy krótkotrwałym stosowaniu.

Preparat przeznaczony jest do codziennego stosowania. Jego delikatna formuła i kompleksowa pielęgnacja są w pełni bezpieczne dla osób w każdym wieku. Naturalne składniki zostały tak opracowane, by konsystencja i zapach zadowalały nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Wykluczenie ze składu składników chemicznych znacznie zminimalizowało ryzyko podrażnień i wystąpienia reakcji alergicznych.

Szampon Biokap nie zawiera parabenów, silikonów, emulgatorów PEG, SLS. Dzięki temu jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i w pełni bezpieczny dla skóry głowy. Większość naturalnych składników pochodzi z upraw organicznych. Oparte na naturalnym działaniu kosmetyki znane są od wieków. Biokap czerpie z tych długoletnich mądrości i proponuje je swoim klientom w nowoczesnej odsłonie. Działanie produktu przetestowane zostało pod względem niklu. Firma Biokap nie prowadzi natomiast badań na zwierzętach.

 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz

Imię i nazwiskoE-mailTreść


Dane kontaktowe