Pielęgnacja włosów z łupieżem

Łupież jest dolegliwością, z którą zmaga się wiele osób. Jest ona szczególnie uciążliwa przez to, że łatwo ją zauważyć. U osoby dotkniętej łupieżem pojawia się więc wstyd i obniżenie samooceny. Nie warto narażać się na takie przykre doświadczenia. Wystarczy sięgnąć po szampon przeciwłupieżowy Biokap, by mieć ten problem z głowy.

Na rynku znaleźć można wiele preparatów określanych jako przeciwłupieżowe. Nie ma jednak równie skutecznego i przyjaznego skórze preparatu, jak szampon Biokap. Pozostając w zgodzie z polityką naszej firmy – czerpaniu z natury i pozostawaniu w zgodzie z fizjologią ludzkiego ciała – wprowadziliśmy na rynek dermo-oczyszczający szampon zwalczający problemy z łupieżem. Jest on przeznaczony dla osób borykających się zarówno z suchym, jak i tłustym łupieżem.

Szampon przeciwłupieżowy Biokap został stworzony w oparciu o naturalne substancje, które doskonale radzą sobie z problemami skóry podatnej na łupież. W naszym preparacie nie znajdą Państwo śladu parabenów, silikonów, emulgatorów PEG czy SLS. W skład szamponu wchodzą natomiast takie naturalne składniki jak mięta, wyciąg z wierzby, ekstrakt z kocanki i olejki drzewa herbacianego. Skład preparatu wzbogacony został także o ekstrakty z kaktusa, czerwonej porzeczki i agawy. Każdy z nich pozytywnie wpływa na kondycję skóry. Zostały one tak dobrane, by usunąć problem łupieżu oraz zminimalizować ryzyko nawrotu tej dolegliwości. Wyciąg z wierzby, agawy i czerwonej porzeczki reguluje wydzielanie łoju skórnego, a wyciągi z kocanki i drzewa herbacianego skutecznie i dokładnie myją skórę głowy, nie powodując przy tym jej podrażnienia. Ulgę dla swędzącej skóry głowy przynosi natomiast orzeźwiający efekt, który szampon zawdzięcza naturalnej mięcie. Co więcej wszelkie wyciągi i ekstrakty w naszych kosmetykach uzyskiwane są z roślin z upraw organicznych. Proponujemy naszym klientem produkt zgodny z naturą. Doskonale wiemy, że naturalne składniki są niezawodne i ponadczasowe. 

 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz

Imię i nazwiskoE-mailTreść


Dane kontaktowe